nov
25
za
Moeder Teresa
nov 25 @ 18:30

Woord- en Communieviering m.m.v. herenkoor

voorganger: werkgroep

O.L. Vrouwekerk
nov 25 @ 18:30

Eucharistieviering m.m.v. Caeciliakoor

voorganger: H. Zegger, pr
Na afloop is er voor iedereen koffie of thee. Voor de kinderen is er limonade.

Raphaël-Exodus
nov 25 @ 18:30

Woord- en Communieviering m.m.v. Drienerkoor

voorganger: G. Gosen, pw

nov
26
zo
St. Lambertus
nov 26 @ 11:00

Heilig Vormsel * Eucharistieviering m.m.v. EXRA-koor en Voices to Heaven

voorgangers: M. Oortman, pr + H. v.d. Bemt, pw

Thabor
nov 26 @ 11:00

Gebedsviering in de Ludgeruskapel met samenzang

voorganger: werkgroep

nov
29
wo
Thabor
nov 29 @ 19:15

Taize / stilteviering in de Ludgeruskapel

dec
2
za
O.L. Vrouwekerk – 1ste Advent
dec 2 @ 18:30

Woord- en Communieviering m.m.v. Caeciliakoor

voorganger: B. Wennink

Raphaël-Exodus – 1ste Advent
dec 2 @ 18:30

Eucharistieviering m.m.v. dames- en herenkoor

voorganger: J. Nibbelke, pr

Thabor – 1ste Advent
dec 2 @ 18:30

Woord- en Communieviering – gezinsviering m.m.v. kinderkoor

voorganger: C. Roetgerink, pw

dec
3
zo
Moeder Teresa – 1ste Advent
dec 3 @ 11:00

Woord- en Communieviering m.m.v. herenkoor

voorganger: werkgroep

St. Lambertus – 1ste Advent
dec 3 @ 11:00

Eucharistieviering met samenzang  (tevens kinderwoorddienst en crèche)

voorganger: Z. Nowara, pr

St. Lambertus – 1ste Advent
dec 3 @ 14:30

Gregoriaanse Maria Vespers door de Schola Cantorum

 

St. Lambertus – 1ste Advent
dec 3 @ 16:00

Lichtjesviering voor en met alle kinderen

voorganger: H. v.d. Bemt, pw

dec
9
za
Moeder Teresa – 2de Advent
dec 9 @ 18:30

Woord- en Communieviering m.m.v. herenkoor

voorganger: werkgroep

O.L. Vrouwekerk – 2de Advent
dec 9 @ 18:30

Eucharistieviering m.m.v. Caeciliakoor

voorganger: H. Zegger, pr

Raphaël-Exodus – 2de Advent
dec 9 @ 18:30

Woord- en Communieviering m.m.v. EXRA koor

voorganger: Th. Bruens, pw

dec
10
zo
St. Lambertus – 2de Advent
dec 10 @ 09:30

Lantijnse Hoogmis m.m.v. de Schola Cantorum

voorganger: M. Oortman, pr

St. Lambertus – 2de Advent
dec 10 @ 11:00

Eucharistieviering m.m.v. het St. Lambertuskoor ( tevens kinderwoorddienst en crèche )

voorganger: M. Oortman, pr

dec
17
zo
Moeder Teresa – 3de Advent
dec 17 @ 11:00

Eucharistieviering m.m.v. liturgiekoor

voorganger: M. Oortman, pr

dec
24
zo
Moeder Teresa – 4de Advent KERSTAVOND
dec 24 @ 19:30

Woord- en Communieviering m.m.v. liturgiekoor

voorganger: C. Roetgerink, pw